Budujemy hale,
jakich potrzebujesz.

Namiot magazynowy na opakowania

Lekka hala aluminiowa stała się idealnym rozwiązaniem dla producenta opakowań. Jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, co zapewnia skuteczną ochronę przechowywanych materiałów przed deszczem, śniegiem i promieniowaniem UV.

Dodatkowo, łatwość montażu i demontażu pozwala na szybkie dostosowanie przestrzeni magazynowej do zmieniających się potrzeb.

Typ hali
Hale magazynowe
Przeznaczenie
Magazyn
Wymiary hali (Szer./Dł./Wys.)
14 / 15 / 3,6 m
Powierzchnia
210 m2
Czas realizacji
5 dni
lekka hala aluminiowa

Hala aluminiowa charakteryzuje się również niskim kosztem utrzymania, co czyni ją ekonomicznym wyborem. Ponadto, lekka konstrukcja umożliwia łatwe przenoszenie i rozbudowę w razie potrzeby, co zapewnia dużą elastyczność w zarządzaniu magazynem.

hala ze ścianami z blachy trapezowej i dachem plandekowym

Dach wykonany z plandeki jest trwałym i odpornym na warunki atmosferyczne rozwiązaniem, które dodatkowo zapewnia dużą ilość naturalnego światła wewnątrz hali. Ściany z blachy trapezowej gwarantują solidność, odporność na korozję oraz skuteczną ochronę, a ich łatwy montaż i ekonomiczność sprawiają, że są doskonałym wyborem.

Hale Halstar

Przestrzeń dla Twojej Działalności

Budowa hali to inwestycja długoterminowa. Jednak jej koszty się zwrócą. Zwłaszcza, gdy zainwestujesz w solidną halę, która spełni Twoje potrzeby.

Zobacz, o co pytają inni przez zakupem hali i podejmij najlepszą dla siebie decyzję.

Prywatne: Czy cena hali obejmuje też zakup gruntu?

Nie, w cenę hali nie jest wkalkulowany koszt zakupu działki. Miejsce budowy hali wskazuje Klient i to on posiada prawa do działki, umożliwiające postawienie na niej budynku.

Prywatne: Czy dostarczacie dodatkowe wyposażenie hali lub inne niż standardowe wykorzystanie hali na przykład na mieszkanie.

Wymaga to znajomości odrębnych przepisów prawnych, dlatego w Halstar nie świadczymy tego typu usług. Nie zajmujemy się także aranżacją wnętrza hal.

Prywatne: Czy hale można pokryć innym materiałem niż blachą lub płytą sandwich – np. drewnem?

Nie leży to w zakresie usług oferowanych przez Halstar. Specjalizujemy się w budowie hal aluminiowych lub stalowych pokrytych: plandeką PCV lub blachą trapezową w przypadku hal aluminiowych.
Dach i ściany hal stalowych mogą być wykonane z blachy trapezowej lub płyt sandwich o różnej grubości.

Prywatne: Czy halę można postawić wszędzie?

Technicznie jesteśmy w stanie przeprowadzić budowę niemal w każdych warunkach. Jednak przed inwestycją koniecznie trzeba sprawdzić w lokalnym urzędzie, czy na danej działce można wybudować halę i jakie są w tej kwestii wymogi.

Prywatne: Czy oferujecie hale na gotowo, „pod klucz”?

Nie wykonujemy budowy pod klucz. Budowa hali nie obejmuje aranżacji i wyposażenia, wykonania fundamentów, instalacji wodno-kalanlizacyjnej czy ogrzewania hali.

Prywatne: Czy wybudujecie halę wg. statyki dostarczonej przez klienta?

Pracujemy wyłącznie na statyce przygotowanej przez nasz własny dział projektowy. W ramach kompleksowej oferty Halstar można zamówić halę z pełna statyką, wykonaną przez doświadczonych specjalistów Halstar.

Prywatne: Ile czasu trwa montaż hali?

W zależności od rozmiaru i rodzaju hali od kilku do kilkudziesięciu dni. Na przykład halę aluminiową z dachem PCV, ścianami z blachy trapezowej o wymiarach 10×15 m montujemy w ok. 4 dni robocze.
Hala stalowa izolowana 20x30x5m zajmie nam: około 21 dni roboczych.

Prywatne: Jaki jest czas dostawy od momentu zamówienia hali?

W zależności od rozmiaru, wyposażenia i rodzaju hali: 8-14 tygodni.

Prywatne: Jaki wygląda proces zamówienia hal?

Pierwszym krokiem jest uzgodnienie rozmiaru oraz wyposażenia hali. Następnie przygotowanie statyki czyli analizy i projektowania konstrukcji, wymagane przez przepisy do uzyskania pozwolenia na budowę. To zajmuje około 3 tygodni. Kolejny krok to potwierdzenie zamówienia hali i montaż (zajmuje od 8-14 tygodni). Z Halstar cały proces przebiega sprawnie, bo pomożemy Ci na każdym kroku, poprowadzimy Cię za rękę. Po prostu napisz, a my już wszystkim się zajmiemy.

Prywatne: Jakie są ewentualne koszty dodatkowe?

Głównym dodatkowym kosztem jest wykonanie fundamentów. Plan wykonania fundamentów wraz z szalunkami jest dostarczany przez Halstar. Inne dodatkowe koszty to np. koszty montażu hali czy utylizacji odpadów.